Zbiorniki akumulacyjne české akumulační nádrže Akumulačné nádrže slovensky
 

Warunki korzystania

Warunki przy zakupie

Informacje i ceny na stronie internetowej staramy się mieć aktualne, ale czasami mogą wystąpić pewne różnice.Dlatego prosimy brać ich jako wskazówkowe i w przypadku pewnośći, skontaktuj się z nami. Większość błędnych zleceń jest spowodowana brakiem uwagi podczas składania zamówienia. Staramy sie klientów na często powtarzające błędy zauważyć, niestety, nie możemy odfiltrować wszystkie niewłaściwe zamówienie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi, skargi lub prośby, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby doradzić i pomóc!

Sposób płatności

Zamówiony towar może zostać opłacony przelewem bankowym.

Proces zamówienia

Mogą Państwo zamówić na dwa sposoby:

  • wypełniając formularz, który można znaleźć na stronie zamówienia
  • kontaktując nas i przesyłając informacje do zamawiania. Znajduje się na stronie Kontakt

Przyjmowanie ofert z dodatkiem lub odstępstwem jest wykluczone. Możemy zaakceptować tylko zmiany, które zostaną nam przesłane na piśmie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Depozyt

W przypadku, gdy zamówiony zbiornik będę musiał być produkowany i nie jest zwykle sprzedawany lub jest specjalnym rodzajem lub jeśli przekracza całkowitą wartość zamówień pewną ilość, możemy zapytać o podanie zaliczki. Jej wysokość wynosi zazwyczaj 20% całkowitej Ilości specjalnego zasobnika lub całkowitego zamówienia.

Depozyt należy wpłacić przed wysłaniem zamówienia zbiornika akumulacyjnego lub wyposażenia do produkcji. Jeżeli towary nie zostanie przez was podejmowany i nie będzie o ptodukt z Państwa strony zainteresowanie, to depozyt ulega przepadkowi na pokrycie naszych szkód.

Kaucja służy jako narzędzie do odpowiedzialnego wyboru zbiorników magazynowych. Proszę wybrać towar starannie i w razie wątpliwości nie wahaj się nas kontaktowac.

Dostawa i odbiór towarów

Czas dostawy jest kwestią umowy. Wcześniej poinformujemy was na czase dostawy i istnieje możliwość jej zmiany. Jeżeli pomimo swojej zgody z datą i godziną, dostawy z jakiegokolwiek powodu wielokrotnie nie przyjmują, ponosisz odpowiedzialność za wszelkie koszty związane z transportem towarów.

Mimo, że dołożymy wszelkich starań, aby zostal towar dostarczony na czas i zgodnie z naszą umową,jeśli zaistnieją wyjątkowe lub nieprzewidziane sytuacje, zastrzegamy sobie prawo do nie dostarczenia produktu lub dostarczenia z opóźnieniem. Firma nie bierze odpowiedzialności za termin dostawy i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za koszty z tym związanych.

Do zapłaty za towar, produkt jest własnością dostawcy.

Po otrzymaniu towaru, należy go dokładnie sprawdzić i jakiekolwiek uszkodzenia lub wady, jest potrzebne opisać do dokumentu, którego kierowci następnie Państwo podpisałi.

Warunki zwrotu produktu

Zwrot towaru

Dla odstąpienie z umowy jest konieczne,aby byl zbiornik oraz wszelkie wyposażenie w stanie,który umożliwia ponowny odsprzedaż zwróconego produktu. Zbiornik musi być przykręcony do palety i dodatki zapakowane w oryginalnym opakowaniu.Produkt nie może wykazywać objawów stosowania lub jakiegokolwiek innego uszkodzenia.

Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia zwrotu pieniędzy dla zbiorników i wyposażenia, które zostało zwrócone w stanie uszkodzonym. Towar zwracany w niezadowalającym stanie lub uszkodzony może być wysłany z powrotem na własny koszt.

Zbiornik i wyposażenia muszą zostać zwrócone z oryginalnym podatkowym dokumentem.

My nie obejmujemy kosztów związanych z transportem odsyłanego towaru. W przypadku, gdy transport w cenie sprzedanego produktu, zostanie zwrócona tylko cena towaru bez kosztuw zawartych w cenie transportu.

W przypadku wysłania niezależnego produktu, który zostal sprzedawany w ramach hurtowych zniżek ( przykładowo zakup 3 st z 5% zniżką), zostanie zwrócona ilość bez zniżk, iktóre byly do kupienia towaru w hurtowych zniżkach zastosowane.Jeśli wrócisz wszystkie produkty z zniżek hurtowych, zostanie zwrócona cena w pełnej wysokości zakupu.

Aby zwrócić towar, należy najpierw skontaktować się z nami i wysłać nam towar według ustalonych instrukcji.

W przypadku wysyłania wartościowego towaru, zalecamy korzystanie z usług, które pozwalają na śledzenie statusu przesyłek. Nie możemy zagwarantować akceptację dostawe towaru wysyłanych przez klientów.

W przypadku nie przyjęcia przesyłki, wysłane przed właściwym rozwiązaniem umowy, zastrzegamy sobie prawo do wymagania zwrotu kosztów transportu udowodnionych na dane towary.

Zwrot pieniądzi

Gdy tylko otrzymamy i sprawdzimy zwracany towar, będziemy was o tym informować podając jakiś swój kontakt lub e-mail. W tym raporcie będziemy również informować o przyjęciu lub odmowy zwrotu towaru lub pieniądzi.

W przypadku, gdy wniosek zostanie przyjęty, zwrot pieniądzi będzie przelewem bankowym na podany rachunek bankowy.

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych

Administratorem danych osobowych przesyłanych za pośrednictwem tej strony jest firma Linszter s.r.o. (Dalej tylko "Linszter").

Firma Linszter przetwarza dane osobowe, które podmioty wysyłają za pomocą kontaktów lub formularza kontaktowego albo zamówienia w celu zawarcia lub wykonania umowy.

Gdy podmiot przekazal lub przekazuje dane osobowe innych osób fizycznych do Linszter, podmiot ten jest zobowiązany poinformować takie osoby fizyczne o przetwarzaniu danych osobowych w celu zapewnienia zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych. W przeciwnym razie podmiot ten ponosi odpowiedzialność wobec Linszter za spowodowane szkody.

Aby uzyskać więcej informacji, zaktualizować swoje dane osobowe lub usunąć niepotrzebne dane osobowe, skontaktuj się z Linszter, korzystając z informacji kontaktowych na tej stronie.